oficjalny blog audycji Rap Sesja, której możesz słuchać w każdą niedziele o 22:00 w Radiu Kampus 97,1 fm www.radiokampus.waw.pl
RSS
poniedziałek, 12 października 2009

Tym razem bardzo krótka bo mieliśmy sporo materiałów związanych z WBW. Tym niemniej trochę dobrego rapu nie zabrakło. Oto playlista:

1. Promoe - New Day

2. Kid Cudi feat.Kanye West, Common - Make her say

3. B.O.B. - I'll be in the sky

4. Asher Roth - I love college

5. Dizkret - Atak klonów

6. Kanye West - Champion

7. Ortega Cartel feat. Mielzky - Rap

 

Dzięki że nas słuchaliście i mam nadzieje, że nawet bez exclusive'ow w postaci fragmentow finału WBW też będziecie sprawdzać naszą audycję. W tym tygodniu w studio razem z nami pojawi się gość więc możecie spodziewać się freestyle'u na żywo. Na blogu też pewnie coś się będzie działo także zachęcam do jego stałego odwiedzania.

Big up

23:45, muflon_truflon
Link Dodaj komentarz »
piątek, 09 października 2009

Mic check one two one two

Siemanko siemanko

od najbliższej niedzieli (11.10) na antenie Akademickiego Radia Kampus (97,1 fm / www.radiokampus.waw.pl) ruszamy z zupełnie nową audycją poświęconą subkulturze hip-hopowej - RAP SESJĄ.

To co będzie stanowić wyróżnik tej audycji to nastawienie na live acty, rap na żywo, freestyle itd itp. Chcemy żeby w tej audycji jak najwięcej rzeczy działo się na żywo. Możecie się spodziewać, że przynajmniej raz na dwa tygodnie w studiu pojawi się z nami ktoś kto będzię ożywiał audycję swoimi fristajlami/numerami granymi na żywo.

Drugim elementem, który ma stać się domeną Rap Sesji jest promowanie polskiego undergroundu. W żadnym innym radiu nieinternetowym i w żadnej innej audycji nie usłyszycie tyle rapu z polskiego podziemia. Chcemy aby wartościowi artyści, którzy do tej pory znani byli tylko na internetowych forach mieli okazję wypłynąć na szersze wody(czy jak to sie tam mówi...). Świeże numery, rozmowy z twórcami i newsy ze świata undergroundu - to wszystko będzie na bank.

Rzecz jasna nie znaczy to że w Rap Sesji będzie leciał tylko polski under. Będziemy puszczać wszystko co przypadnie nam do gustu, od Lil'Wayne'a przez Atmosphere po L.U.C. No dobra, z tym L.U.C. przesadziłem, ale generalnie nie zamykamy się.

Żeby nie być gołosłownym już w pierwszej audycji szykujemy mocne uderzenie fristajlowe. Tym razem nie na żywo, ale nikogo to chyba nie zmartwi, jeżeli dodam, że chodzi o finał WBW. Planujemy puścić finał oraz jedna wybraną przez nas walkę z finałowej imprezy WBW, która odbędzie się dzień wcześniej.

Rap Sesję prowadzą:

Muflon (www.myspace.com/muflonfree)

Puoć (www.myspace.com/niestetyniemammyspace'a)

Słuchaj:

każda NIEDZIELA, GODZ. 22.00

RADIO KAMPUS: 97,1 FM W WARSZAWIE lub WWW.RADIOKAMPUS.WAW.PL

 

Zachęcamy też do odwiedzania tego bloga. Będziemy tu umieszczać playlisty z ostatnich audycji, informacje o najbliższych audycjach i o ciekawych imprezach, a także muflonowe rozkminy rapowo-publicystyczne, ciekawe linki itd.

18:02, muflon_truflon
Link Komentarze (3) »
1 ... 16 , 17