oficjalny blog audycji Rap Sesja, której możesz słuchać w każdą niedziele o 22:00 w Radiu Kampus 97,1 fm www.radiokampus.waw.pl
RSS
niedziela, 26 czerwca 2011

Dziś w Rap Sesji zabraknie Muflona, ale raczej nie powinno was to załamywać bo w zamian za to dostaniecie dziś kolejną porcję wywiadów z Hip Hop Areny (m.in. ze Slugiem z Atmosphere czy z Hifi Banda).

A około godziny 22:30 w studio pojawi się szara eminencja polskiego freestyle'u Tomek Biernacki, czyli organizator WBW. Puoć na pewno zapyta go o przyszłość imprezy czy kontrowersyjną kwestię rankingu umieszczonego na stronie www.wbw.pl.

Słuchaj Rap Sesji od 22:00 na 97,1 FM lub na www.radiokampus.waw.pl

14:13, muflon_truflon
Link Komentarze (1) »
niedziela, 19 czerwca 2011

Elo łobuzy. Dziś w Rap Sesji będziemy wspominać dwa duże festiwale, które odbyły się w miniony weekend. Połowa naszych prowadzących była w Łodzi na Hip Hop Arenie, gdzie wystąpił cały zastęp polskich topowych wykonawców (m.in. Ostry, Grubson, Parias, Hifi Banda, Warszafski Deszcz) i cztery okrutnie dobre ekipy ze stanów: legendarne EPMD, kochane przez wszystkich truskuli Dialeted Peoples, niezwykłe Atmosphere i undergroundowe Cunninlynguists. Puoć - bo o nim mowa - nie próżnował podczas trwania festiwalu i w rezultacie w dwóch najbliższych Rap Sesjach będzie mogli usłyszeć wywiady z głównymi bohaterami festiwalu (między innymi ze Slugiem i raperami z Dialeted Peoples!).

Druga połowa kadry Rap Sesji w tym czasie bawiła się na Orange Festival Warsaw, który to zwłaszcza w kontekście absencji The Streets, pewnie jest mniej interesujący dla słuchaczy naszej audycji niż Hip Hop Arena, ale żeby dopełnić obrazu Rap Sesji jako prawdziwego światowca, usłyszycie relację także z tej imprezy.

Ponadto dziś konkurs w którym do wygrania będzie winyl Echinacei. Warto się skusić bo liczba winyli jest ściśle limitowana.

Muzycznie dziś oczywiście bohaterowie weekendowych koncertów, ale też nie zabraknie odskoczni w postaci depresyjnej nadziei podziemia czyli Bonsona i nieco komercyjnego brzmienia od Yelawolfa.

Słuchaj o 22:00 na 97,1 FM w Warszawie lub www.radiokampus.waw.pl w całym kosmosie.

17:59, muflon_truflon
Link Komentarze (3) »
niedziela, 12 czerwca 2011

Tylko w Rap Sesji dowiecie się co Muflon sądzi o wczorajszej bitwie i jakie ma wytłumaczenie na swoją porażkę (Żydzi? Masoni? w 14 sekundzie słyszałem strzały!).

Ponadto zaprezentujemy wam wywiady z zawodnikami i jurorami wczorajszej bitwy. Puoć dzięki temu, że odmówił udziału w bitwie, miał czas żeby nagrać ciekawe rozmowy. Ich efekty już dzisiaj o 22:00 w Radiu Kampus na 97,1 FM w Warszawie i www.radiokampus.waw.pl wszędzie indziej!

Jeśli chodzi o muzykę to dziś między innymi Rasmentalism i Eminem & Royce.

17:24, muflon_truflon
Link Komentarze (4) »
poniedziałek, 06 czerwca 2011

1. Outkast - Southnerplayisticadillacmuzik (Southnerplayisticadillacmuzik 1994)
2. Smif-N-Wessun feat.Chuckil Star - Gotta say it (The Album, 2007)
3. Lost Boyz - Me & my crazy world (Love, Peace & Nappiness, 1997)
4. Hurragun feat. Wojtas - Promo # 1
5. Smif-N-Wessun - Bucktown (Dah shinin, 1994)
6. Chada feat. Hifi Banda - ***** skurwiel (Wiara gwarancja wygranej, 2011)
7. Okoliczny Element - Schody do nikąd (Schody donikąd, 2011)
8. Chiddy Bang - Too much soul (Peanut butter and swelly, 2011)


Rip: http://www.multiupload.com/Y049Z65HO9

02:03, muflon_truflon
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 05 czerwca 2011

Za dwie godziny do waszych odbiorników powróci cotygodniowa końska dawka dobrego hip-hopu.

W dzisiejszej Rap Sesji usłyszycie parę ciekawych nowości (m.in. Tech N9ne czy Okoliczny Element) i parę pięknych klasyków (choćby Smif'n'Wessun).

Nie zabraknie też życiowych porad od kompetentnych prowadzących czyli Puocia i Muflona, którzy jak co tydzień będą czytać wasze listy do redakcji i próbować pomóc w miłosnych rozterkach.

Aloha!

19:57, muflon_truflon
Link Komentarze (2) »