oficjalny blog audycji Rap Sesja, której możesz słuchać w każdą niedziele o 22:00 w Radiu Kampus 97,1 fm www.radiokampus.waw.pl
RSS
niedziela, 24 kwietnia 2011

Dzisiaj Rap Sesja wraca do swoich źródeł.

Od godziny 22 do 23 na antenie Radia Kampus będziecie mogli usłyszeć naprzemiennie dobry rapik ze Stanów i z Polski i freestyle w wykonaniu gospodarzy i dwójki gości.

W tej drugiej roli wystąpią dwaj fristajlowcy z ekipy Nie Ma Bata. O ile obecność Trzy-Sześcia i Solara nie byłaby dla was żadną nowością to dziś dla odmiany warszawską ekipę reprezentować będą Wiciu i Lazy.

Słuchaj tego na 97,1 FM lub www.radiokampus.waw.pl

20:25, muflon_truflon
Link Komentarze (2) »
niedziela, 17 kwietnia 2011

Krótko i konkretnie:

Dziś w Rap Sesji naprawdę gorąca playlista. Nowości z Polski (you know what i'm talking about...) i z innych miejsc. Plus na pewno jak co tydzień odpowiedzialni i rezolutni prowadzący - Puoć i Muflon - będą diagnozować rzeczywistość, więc jak jesteś nastolatkiem z problemami i  borykasz się z brakiem autorytetów to Rap Sesja na pewno cię naprostuje i naprowadzi na właściwą drogę.

22:00

Rap Sesja

Radio Kampus

97,1 FM w Warszawie

www.radiokampus.waw.pl

15:18, muflon_truflon
Link Komentarze (1) »
niedziela, 10 kwietnia 2011

W dzisiejszej audycji powiemy parę słów o wczorajszej bitwie w Łodzi i o nadchodzącej kontynuacji legendarnej imprezy Super MC.

Ale dziś Rap Sesja przede wszystkim będzie stać nowościami. Pierwszy kwartał roku 2011 to sporo ciekawych albumów a my musimy w końcu musimy nadrobić zaległości. Więc dziś między innymi nowe rzeczy od Looptroop, Atmosphere czy Snoop Dogga.

Słuchaj Rap Sesji o 22:00 na 97,1 FM w Warszawie lub www.radiokampus.waw.pl na całym świecie.

20:31, muflon_truflon
Link Komentarze (1) »
niedziela, 03 kwietnia 2011

Elo, what up słuchacze?

Zachęcamy do słuchania dzisiejszej Rap Sesji. Nie zabraknie ciekawych gości, bo studio przy Bednarskiej odwiedzą rozpromienieni właśnie wydanym debiutem chłopaki z Echinacei. Była okazja żeby pogadać z nimi parę miesięcy temu o nadchodzącej płycie, teraz bedzie okazja pogawędzić o materiale, który już jest dostępny w sprzedaży, a także zaprezentować wam jego część.

Jeśli macie pytania do chłopaków to nasz numer gg (971) będzie do waszej dyspozycji przez całą audycję.

Z pewnością nie zabraknie też częstego punktu naszego programu czyli fristajlu z goścmi!

Poza Echinaceą dzisiaj między innymi nowy singiel Mesa.

Słuchaj nas od 22 do 23 na antenie Radia Kampus. 97,1 FM w Warszawie i www.radiokampus.waw.pl wszędzie indziej.

19:03, muflon_truflon
Link Komentarze (1) »